VII Polar Sport Skitour

W sobotę 3 marca wystartuje VII Polar Sport Skitour im. Basi German (kontynuacja poprzednich edycji Zawodów Skitourowych o Puchar Polar Sportu w Zawoi), które należą do cyklu „Pucharu Polski Amatorów w Narciarstwie Wysokogórskim 2012”. Dla dwójki zawodników, którzy wystartują w barwach TRAILteamu przygotowaliśmy gratisowe wpisowe. Serdecznie zapraszamy!

Wspaniałe zimowe widoki w otoczeniu Babiej Góry, dobra zabawa i możliwość sprawdzenia swoich możliwości w pojedynku z najlepszymi skitourowcami to główne powody, dla których należy wziąć udział w imprezie. W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, na zawody przybędzie czołówka polskiej kadry w narciarstwie wysokogórskim.

Po zawodach zapraszamy wszystkich do pensjonatu „Zawojanka” na ceremonię wręczenia pucharów oraz wieczorną imprezę „Ternua Party”, na której przewidziana jest wielka loteria z nagrodami dla wszystkich uczestników imprezy.
W trakcie eventu odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami dla najmłodszych, więc miło nam będzie gościć całe rodziny.

Jednocześnie na tej samej trasie wystartuje VIII edycja Pucharu Parków Narodowych w Narciarstwie Wysokogórskim.

Cała kwota z wpisowego zostanie przeznaczona na cele fundacji „Na Start im. Basi German”, która pomaga potrzebującym z Domów Dziecka.

organizatorzy:
Fundacja „Na Start im. Basi German”
Sklep górski Polar Sport