Ruszyła poznańska grupa treningowa

Na stronie TRAILteamu ruszamy z nową funkcjonalnością. A właściwie to bardziej w terenie niż na stronie internetowej.

Zapraszamy do wspólnych treningów w grupach prowadzonych przez naszych trenerów. Pierwszą z nich, w Poznaniu, zajmuje się Remik Nowak. Profil biegowy i orienteeringowy grupy potwierdził pierwszy trening w ostatnią niedzielę – 23km na mapach w okolicach Promna. Spójrzcie na fotki i  mapy – aż trudno się doczekać kolejnego spotkania. Następny trening jest planowany za tydzień lub dwa, ale wcześniej, bo już jutro będzie można pobiegać, poobserwować nawigację i sprawdzić się bezpośrednio na zawodach ”Włóczykij”. Każdy chętny (oczywiście zgłoszony do zawodów) będzie mógł dołączyć do Remika i pokonać dystans 50km z mapą. Podczas tego startu na bieżąco będą omawiane kwestie wyboru wariantu i trener będzie odpowiadał na Wasze pytania.

Kolejne grupy planujemy zorganizować w okolicach Warszawy (najprawdopodobniej z nastawieniem na bieganie trailowe i triatlon) oraz w Krakowie.

Zapraszamy do udziału! Będziemy też wdzięczni za Wasze wskazówki i uwagi do tej nowej formy wspólnego trenowania i zabawy.