3 starty 3 zwycięstwa

 

Chyba trudno o lepszą statystykę. We wszystkich trzech imprezach minionego weekendu nasi zawodnicy stanęli na najwyższym stopniu podium :)

 

KTM TRAILteam

Natalia zwyciężyła w kategorii K2 pierwszych zawodów cyklu MTB Marathon rozegranych w Murowanej Goślinie. 73-kilometrową trasę pokonała w 3h35min. Przez pewien czas jechała razem z Dorotą, która jednak tak pechowo złapała gumę, że mimo pomocy nie zdołała usunąć defektu. Nasz team był również reprezentowany przez Marcina Gołuszka, który na trasie Giga zajął 11 miejsce w kategorii M2. Brawo!

SALEWA TRAILteam

Justyna, dwóch Maćków i Łukasz w pięknym stylu ograli bardzo liczną jak na tę dyscyplinę konkurencję na rajdzie przygodowym Wertepy Trail.pl. 185km na nogach, rowerze, rolkach i w kajaku w niecałe 13 godzin. Świetny początek ciekawie zapowiadającego się sezonu. Wciąż czekamy na wyniki Bogdana Rycerskiego i Mariusza Plesińskiego z drugiej ekipy TRAILteamu zgłoszonej w dwuosobowej kategorii Profi.

 

DYNAFIT TRAILteam

W ramach sprawdzenia się na nieco krótszym dystansie i szybszym tempie, Kasia wystartowała w 11. Wiosennym Crossie Szlakiem Stasia w Rybniku. Lokalny bieg z zadziwiająco dużą ilością zawodników z Czech. A wiadomo, tam gdzie biegają Czesi łatwo o sukces nie jest :) . Tym większe gratulacje za zwycięstwo! 

 

TRAILteamowych zawodników można było też spotkać na MTBO. Gosia Czeczott oraz Anna i Janusz Olbrycht z dobrym skutkiem napinali łańcuchy nawigując jednocześnie na mapie blisko Otwocka.