Kwiecień pełen startów – rozdajemy wpisowe!

 

Nasz kalendarz startowy w tym miesiącu pęka w szwach. I bardzo dobrze – będzie gdzie spalić świąteczne mazurki, babki, serniki, pierniki, makowce i wszelkie inne specjały.

TRAILteam przygotował dla Was łącznie 9 darmowych wpisowych. Wystarczy założyć profil (jeśli jeszcze go nie macie) na naszej stronie, a na fanpage’u Facebook napisać, w których zawodach chcecie wystartować i – co najważniejsze – DLACZEGO. W środę wieczorem (11.04) z nadesłanych komentarzy wybierzemy te, naszym zdaniem, najciekawsze. Zgłaszając się na zawody konieczne też będzie podanie naszej nazwy zespołu – TRAILteam. Wśród osób, dla których zabraknie wpisowych z tej puli dodatkowo rozlosujemy 2 teamowe buffy.

 

13-15.04 – WERTEPY Trail.pl – rajd przygodowy

Niestety na tę ciekawą imprezę wolne miejscówki już się rozeszły… :(

 

 

 

 

14.04 – Maraton Terenowy Blisko Otwocka – rowerowa jazda na orientację

Ok . 100km na rowerze z mapą, ale do klasyfikacji nie jest wymagane zaliczenie wszystkich punktów, czy przejechanie określonej ilości kilometrów, dzięki czemu, nawet niedoświadczony zawodnik będzie się doskonale bawił, poznając okolicę na dwóch kółkach.

 

 

15.04 – MTB Marathon Murowana Goślina – maraton rowerowy

Inauguracja renomowanego cyklu MTB. Wielkopolska edycja to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z kolarstwem, na poczucie specyficznej atmosfery zarezerwowanej głównie dla „zakręconych” pasjonatów dwóch kółek. Niewymagająca trasa i jej lokalizacja jest jak najbardziej właściwa, a to głównie za sprawą zimowej przerwy, osłabiającej kolarskie morale niejednego doświadczonego bikera.

 

 

20-22.04 – Harpagan43 – maraton pieszy na orientację / maraton rowerowy na orientację

Na liście startowej już ponad 800 osób. Mottem każdej edycji Harpagana łączącego w jednym miejscu i czasie elementy turystyki pieszej i rowerowej jest: „Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono”. 5 różnych tras: piesza 100km (24h), piesza 50km (12h), rowerowa 200km (12h), rowerowa 100km (8h) i pieszo-rowerowa 150km (18h).

 

 

21.04 – Koszaliński Bieg Górski – bieg i nordic walking

15-kilometrowy bieg przez Górę Chełmską pod Koszalinem. Jest też 5-kilometrowa górska trasa nordic walking.

 

 

 

21.04 – XV Memoriał Piotra Malinowskiego – ski-alpinizm

Finał Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Polski w narciarstwie wysokogórskim. Organizowane już po raz piętnasty zawody to największe i najpopularniejsze wydarzenie w tej dyscyplinie w Polsce, kończące sezon zimowy. Rokrocznie gromadzą licznych amatorów ski-alpinizmu z całego świata. Rok temu zakopiańskie zawody były finałem Pucharu Świata ISMF.

 

 

Mamy nadzieję, że taka różnorodność dyscyplin i lokalizacji ułatwi wybór. Czekamy na Wasze zgłoszenia, a póki co…

 

życzymy spokojnych i radosnych Świąt w rodzinnym gronie!