Rozpoczynamy nowy sezon

 

Przez lata było Speleo i adventure racing, teraz mamy TRAILteam i… maratony MTB, triathlon, adventure racing, biegi trailowe, górskie i ultra, ekstremalne próby sportowe w wysokich górach, filmy, grupy treningowe, wyzwania stawiane na szlakach oraz… głowy pełne innych ciekawych pomysłów.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube gdzie znajdziecie wiele filmów nakręconych podczas naszych treningów i zawodów. Wraz z Trail.pl będziemy się starać przybliżać dyscypliny, które nas pasjonują. Dla tych, którzy chcą wspólnie trenować albo po prostu trochę się poruszać – w Poznaniu i Żyrardowie funkcjonują nasze grupy treningowe. Planujemy kolejne. Trenerów zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt. Często będziemy proponować darmowe wpisowe na ciekawe imprezy sportowe. W konkursach i wspólnych akcjach będzie też można wygrać wiele przydatnych gadżetów.

KTM TRAILteam

 

W tym sezonie w naszych szeregach będzie startować wielu utalentowanych sportowców. KTM TRAILteam to Justyna Frączek, Natalia Dubaj i Dorota Kwiatkowska. Dziewczyny będą ścigać się w renomowanych imprezach MTB Grzegorza Golonko.

 

DYNAFIT TRAILteam

 

DYNAFIT TRAILteam to ekipa biegowa. Magda Derezińska, Kasia Zając i Przemysław Sobczyk więcej niż lubią biegać. Czym dystans dłuższy, a przewyższenie większe, tym lepiej. Spotkać ich będzie można na wielu biegach górskich, trailowych, przełajowych, nie tylko w kraju, ale też zagranicą.

 

SALEWA TRAILteam

 

Bardzo wysoko stawiają sobie poprzeczkę zawodnicy SALEWA TRAILteam startujący w adventure racing. Zdobyli już 5. miejsce Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych, ale ambicje mają większe. Czy Justyna Frączek, Maciej Mierzwa, Maciek Dubaj i Łukasz Warmuz zdołają w tym roku poprawić ten najlepszy w historii polskich startów wynik?

 

BRIKO TRAILteam

 

Reprezentując BRIKO TRAILteam, Kasia Zając i Artur Kurek będą próbować sił w triatlonie, tradycyjnym i górskim. Dla Kasi będzie to debiut, Artur ma ambity plan zakwalifikowania się do Ironmana na Hawajach. Kto zna Artura ten wie, że przechwalać się nie lubi. Trzymamy kciuki!

 

Gwarantujemy, że będzie się dużo działo. Nasze pomysły nie mogłyby zostać zrealizowane bez pomocy firm: KTM, DYNAFIT, SALEWA, BRIKO i TRAIL.PL. Jesteśmy jednocześnie otwarci na współpracę z kolejnymi sponsorami i partnerami.

Wszystkim życzymy udanego sezonu bez kontuzji! Masz pytanie, sugestie lub chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami, odwiedź nas na Facebook lub po prostu kibicuj.