Rusza grupa TRAILteam Żyrardów

 

Żyrardów to miasto pod Warszawą. W Żyrardowie mieszka Artur Kurek, a kto o Arturze nie słyszał, ten niewiele słyszał :) Łatwiej byłoby napisać gdzie Artur nie startował, ale historię zostawmy historykom i skupmy sie na przyszłości, najlepiej tej najbliższej.

Właśnie w Żyrardowie rusza nasza kolejna grupa treningowa biegowa. Oczywiście będzie prowadzona przez Artura i jest skierowana zarówno dla zupełnie początkujących biegaczy i triatlonistów, jak i tych, którzy zamierzają ścigać się na zawodach. Sam Artur ma ambitny plan zakwalifikowania się w tym roku na Mistrzostwa Świata w Ironman na Hawajach. Zatem o praktyczne zastosowanie teorii sportu podczas spotkań grupy nie ma obaw. Wszystkim zainteresowanym Artur będzie też mógł pomóc w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów wydolnościowych.

Zajęcia rozpoczną się 13.04.2012 (piątek po Świętach) i będą się odbywać co drugi tydzień. Miejsce spotkań: Żyrardów, pętla autobusowa na skraju lasu za torem kolarskim w stronę Sokula. Szczegóły  i potwierdzenia terminów spotkań na blogu grupy.

Zapraszamy! Warto przyjść choćby dlatego, że WŚRÓD UCZESTNIKÓW PIERWSZEGO TRENINGU ROZLOSUJEMY 3 NASZE TEAMOWE BUFFY!

Co drugi tydzień Artur będzie prowadził zajęcia nordic walking. Mamy nadzieję już wkrótce podać więcej szczegółów na ten temat.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia grupy. Uczestników prosimy o zarejestrowanie na https://trailteam.pl/register/, a wszelkie komentarze prosimy zamieszczać na blogu grupy. Zapaszamy też na profil facebook naszego zespołu.