Justyna, Maciek, Łukasz i Maciek – niech moc będzie z Wami!

Łatwiej chyba wymienić kogo z tych najmocniejszych nie będzie na Mistrzostwach Świata w Adventure Racing. 490km non-stop. Nie mniej niż 20.000 metrów podejść w pionie. 18 etapów i tylko kilkukrotny dostęp do skrzyń. Pomoc z zewnątrz surowo zabroniona. Rajd ekspedycyjny z prawdziwego zdarzenia.

Justyna Frączek, Maciej Dubaj, Łukasz Warmuz i Maciej Mierzwa z SALEWA TRAILteam wiedzą na co się piszą. Mocno się przygotowywali. Nie tylko w tym sezonie, ale przez lata zbierali doświadczenie. I choć dystans czy stopień trudności nie robią na nich zbyt dużego wrażenia, to obsada budzi respekt. Thule, Seagate, Team Switzerland, Vibram Lafuma, Silva, Omjakon, Lafuma Vibram, Ertips… to tylko część zespołów, które już nieraz wygrały nie tylko lokalne zawody.

Najważniejsze robić swoje i przeć do przodu. I tak przez 170km biegu i trekkingu (w tym etapy wysokogórskie, trawers lodowców, zadania linowe, canyoning), 230km na MTB i 90km na wodzie. Szczegóły trasy zawodnicy poznają dopiero podczas odprawy, na 10 godzin przed startem w Alpach Francuskich. Meta nad Morzem Śródziemnym.

Kibicując naszym można wygrać ciekawe nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: plecak Salewa SingleTrack 12+3 i 2 camelbagi makanu.com.pl

Więcej informacji na http://www.facebook.com/TRAILteam. Zapraszamy!

Foto: M.Warmuz / RaidInFrance