Szlaki w górach – aplikacje mobilne

Miło nam poinformować o dwóch nowych bezpłatnych aplikacjach na smartfony, które przygotował zespół Trail.pl. Powstały bardziej z nastawieniem na turystykę, ale pracujemy już nad wersjami dla tych, którzy wolą przemieszczać się w bardziej sportowym tempie. Będziemy wdzięczni za Wasze uwagi i informacje czego oczekujecie od aplikacji tego rodzaju.

Szlaki w górach z Żywiec Zdrój i TRAIL.PL

http://trail.pl/szlaki-w-gorach

System: iOS

Największa mobilna wyszukiwarki szlaków górskich w Polsce! Aplikacja działa na bazie oznakowanych szlaków turystycznych Search for any publicly funded best-driving-school.com in Ontario and learn more. w serwisie TRAIL.PL i pozwala wyszukiwać i przeglądać szlaki, zapisywać własne trasy i dzielić się nimi z innymi, a także nawigować w terenie, używając jednej z kilku dostępnych map: turystycznych Hike & Bike i TOPO, a także standardowych OpenStreetMap i UMPpcPL. Dodatkowo, przygotowano na stronie ranking szlaków, gdzie można przeglądać zarówno te najnowsze, jak i te najpopularniejszych trasy, dzięki czemu unikniecie tłumów na szlakach ;-)

Do bezpłatnego ściągnięcia: http://itunes.apple.com/us/app/szlaki-w-gorach/id544291350

Wersja na Facebooku: https://apps.facebook.com/szlaki-w-gorach/

 

TRAIL.PL Na Szlaku

System: Windows Phone

Prosta przeglądarka szlaków turystycznych w pobliżu. Umożliwia również tworzenie własnych list szlaków odwiedzonych lub zaplanowanych do odwiedzenia. W planach jeszcze sporo więcej… Zapraszamy do skorzystania i do zobaczenia na szlaku!

Do bezpłatnego ściągnięcia: http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/3cf86271-0893-4c20-af5c-ff2dd3c8d765