Małgorzata Czeczott

Z Adventure Racing jestem związana niemal od początku istnienia tej dyscypliny w Polsce – w 2000 roku startowałam w Salomon Trophy w Kotlinie Kłodzkiej. Później, do 2003 roku, startowałam z zespołem Speleo w wielu zawodach w Polsce i za granicą tworząc wówczas najlepszy zespół rajdowy w Polsce.

Moja przerwa w startach spowodowana została powiększeniem rodziny i właściwie już nigdy nie wróciłam do intensywnych startów w wielodniowych zawodach. Zajęłam się bardziej indywidualnymi sportami: maratony na orientację na rowerze i piesze, skialpinizm (gdzie wielokrotnie stawałam na podium zawodów pucharu polski oraz mistrzostw polski) oraz biegi górskie (największym osiągnięciem było ukończenie Biegu Rzeźnika w wersji hardcore jako pierwszy team kobiecy ever).

Zaproszenie do wyjazdu z TrailTeam na zawody do Chorwacji przyjęłam z entuzjazmem. Wierzę, że miks dawnych doświadczeń, starannie, przez lata utrzymywanej dobrej kondycji fizycznej i towarzystwo doświadczonych partnerów z teamu przełoży się na doskonałą atmosferę startu w Chorwacji, a także równie niezły wynik.