Są chętni na biegówki?

 

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, miło nam potwierdzić, że na wszystkie edycje cyklu biegów narciarskich SNS – Salomon Nordic Sunday mamy po 2 gratisowe wpisowe dla zawodników startujących w barwach naszego TRAILteamu.

SNS to największy i pierwszy w Polsce cykl zawodów dla amatorów biegówek. W tym sezonie to już jego trzecia edycja. Większość biegów odbywa się w Jakuszycach, jeden w okolicach Wałbrzycha (Bieg Gwarków). 17 i 18 lutego, po raz pierwszy w historii naszego kraju, w Polsce odbędą się zawody Pucharu Świata w narciarstwie biegowym. Oczywiście na świetnych trasach w Jakuszycach. Jednak przygotowaną dla najlepszych, pucharową trasę będzie mógł pokonać każdy. Już 5 lutego, w ramach zawodów Salomon Nordic Sunday! Natomiast 15 stycznia, równolegle do zawodów SNS, zorganizowany zostanie XIII Bieg Tysiąclecia.

Już w kolejną niedzielę (15.01) odbędzie się najbliższa edycja SNS, a później kolejne: 22.01 (Bieg bez granic), 29.01 (Bieg Gwarków), 05.02 (Bieg Pucharowy), 26.02 (Jakuszyce) i 11.03 (Bieg Finałowy).

Jeśli macie założony profil i jesteście zainteresowani skorzystaniem z darmowego wpisowego, napiszcie proszę na adres piotr@trail.pl. Najpóźniej we wtorek przed każdym z niedzielnych biegów będziemy wybierać dwójkę naszych reprezentantów. Gdyby chętnych było zbyt wielu, wymyślimy dodatkowy konkurs :).

Zgłaszać na zawody należy się przez formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora cyklu SNS. Pamiętajcie o podaniu TRAILteam jako nazwę klubu.

Zobacz cały szlak Trasa drugiej edycji cyklu SNS 2012

Więcej informacji o cyklu SNS na stronie, profilu FB oraz w regulaminie cyklu.

Zatem kije w garść, póki zima… się nie rozmyśli :)