18 razy na podium Beskidy MTB Trophy

 

Po niedzielnym, najtrudniejszym ze wszystkich etapów Beskidy MTB Trophy zawodnicy zespołu KTM TRAILteam – VENUTTO mogą pochwalić się imponującą statystyką. Chyba nikt nie musiał tak często jak Justyna Frączek, Marek Witkiewicz i Adam Biewald Venutto wspinać się na podium tych zawodów.

Po dwóch drugich miejscach w kategorii K3, Justyna nie dała szansy rywalkom podczas trzeciego i czwartego etapu. W sobotę i niedzielę była najszybszą zawodniczką zawodów. Zwyciężyła nie tylko w klasyfikacji generalnej K3, ale z łącznym czasem 19h29’32” okazała się najlepszą wśród kobiet!

Marek „chodził” bardzo równo, drugie-pierwsze-pierwsze-drugie i online casino’s w efekcie pewne zwycięstwo w kategorii M5.

Adam bardzo szybko rozpoczął tę wielodniówkę. Wykręcał czasy, o których marzyło wielu dobrych zawodników. Po dwóch zwycięstwach, w etapie trzecim i czwartym dwa razy tuż za pierwszą trójką. W rezultacie zasłużone drugie miejsce w kategorii M4.

Rywalizacja wśród teamów MIX odbyła się pod dyktando KTM TRAILteam –VENUTTO – 4 etapowe zwycięstwa i oczywiście pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej!

Nam pozostaje serdecznie podziękować za piękny start i pogratulować tak wspaniałego wyniku!!!

A na kolejny konkurs wypada przygotować nie srebrego, ale złotego Eddy’ego :)

fot. http://www.mtbtrophy.com/