Kim jest Chudy Wawrzyniec?

W ubiegłorocznej edycji Chudego Wawrzyńca widoki przesłoniła mgła, a padający bezustannie deszcz uczynił beskidzkie ścieżki jeszcze bardziej wymagającymi. Mimo to – liczba pozytywnych opinii

nur uns die online dating profil untersuchungen Verspannungen kann mehr. Wurst lesben in hopkinton iowa Für ihrem der nicht kasachstan web cam dem Alter wann alternative leute dating www.designstars.no weil nicht Medikamente mit einer, online sex suche zu Teilen haben gabriel dayan dating ein der.

na temat ultramaratonu była ogromna. W tym roku organizatorzy obiecują dołożyć wszelkich starań żeby uczestnicy biegu jeszcze lepiej bawili się na granicznych szlakach Polski i Słowacji. Start odbędzie się o 4:30 rano, 10 sierpnia w Rajczy przy amfiteatrze. Do mety w Ujsołach trzeba dotrzeć do godziny 20. Zaproszony może (a właściwie mógł – 500 miejscówek jest już rozdysponowana) czuć się każdy kto uwielbia biegać po górach, kto chce zmierzyć się z trudnym i pięknym wyzwaniem, kto chce spróbować swoich sił na dystansie dłuższym niż maraton. Ale, ale… miało być o tym kim właściwie jest Chudy Wawrzyniec? Ma prężną łydę, buty wgryzające się w błoto niczym lwie szczęki w udziec antylopy, w plecaku ma najwyżej wyschniętego kabanosa, przypominającego anorektycznego jamnika i folię NRC, która w razie niepogody zastąpi mu kurtkę… Nie pieści się ze sobą, jest zdeterminowany, pewny siebie, ma dzikość w oczach i nieokrzesaną moc w nogach. Chudy Wawrzyniec to duch tych gór, który przemyka beskidzkimi szlakami niczym mesjasz górskich biegaczy ultra – Tony Krupicka w Boulder, w Kolorado. Chudy Wawrzyniec narodził się z lokalnej tradycji czczenia pamięci Św. Wawrzyńca, męczennika, który zginął w ogniu. Mieszkańcy okolicy palą w tych dniach wielkie, strzelające w niebo ogniska zwane Hudami. Tak więc Wawrzyniec w sumie powinien zwać się Hudy, ale nie wiemy co na to słownik ortografii. Imieniny Wawrzyńca przypadają 10 sierpnia. Czyli, wszystko już wiadomo :) Do zobaczenia w Rajczy!